Czwartki Okulistyczne

O projekcieCelem projektu Czwartki Okulistyczne jest dostarczenie lekarzom specjalistom cyklicznej wiedzy na temat najefektywniejszych metod leczenia, nowości w okulistyce zarówno w Polsce jak i na świecie. Systematyczne uzupełnianie wiedzy ma bezpośredni wpływ na zapobieganie powikłaniom i zapewnienie poprawy jakości życia pacjentów. Kluczowym zatem jest regularne dostarczanie najświeższej wiedzy lekarzom oraz udostępnianie środowisku okulistów narzędzi do wymiany doświadczeń.

Partnerzy

Pfizer jest jedną z największych firm farmaceutycznych na świecie oraz liderem w rozwoju farmaceutycznym już od ponad 160 lat. Pfizer posiada wyjątkowo szerokie portfolio leków. Firma nieustannie pracuje nad rozszerzeniem swojej oferty, by móc stale zapewniać lekarzom i pacjentom najnowocześniejsze i najwygodniejsze leki na choroby stanowiące wyzwanie dla współczesnej medycyny.

 

Prattack oraz Catalin to jedne z wielu leków produkowanych przez japońską firmę Senju. Od kiedy założono Senju Pharmaceutical w 1947 roku, przez ponad 70 lat nie szczędziliśmy wysiłków by poprzez swoje nowatorskie idee i możliwości badawczo-rozwojowe, zapewniać innowacyjne leki i usługi na najwyższym poziomie w zakresie okulistyki. Niezmiennie broniąc najwyższych wartości, podążamy do przodu, podejmujemy wyzwania i zmieniamy się tak, by nasza firma była wartościowym przedsiębiorstwem. Ponadto, stale tworząc i zapewniając innowacyjne leki i usługi, przyczyniamy się poprawy QOV (Quality of Vision), czyli „radości widzenia” u pacjentów na całym świecie. Pragniemy być firmą obdarzaną przez społeczeństwo zaufaniem i uważaną przez nie za potrzebną.